Kalendarz imprez krajowych i międzynarodowych w 2015 roku

                             Pomorskiego Okręgowego Związku Judo,  Regionu i  P Z Judo

 

L.p.

  Termin

Nazwa imprezy

Grupa

wiekowa

Miejsce

 

  1.  

04.01

06.01

Technika / Randori

Juniorzy Mł.

Juniorki Mł.

Elbląg

UKS Olimpia Judo Elbląg

  1.  

14.02

Mistrzostwa Regionu Pomorskiego

Junior Mł.

Młodzik

Gdańsk

POZ Judo Gdańsk

  1.  

28.02

01.03

European Open Men

Seniorzy

Warszawa

PZ Judo

  1.  

7.03

Otwarte Mistrzostwa Gdyni w Judo

03-04 , 05-06  07-08

Gdynia

UKS „Galeon” Gdynia

  1.  

07.03

Puchar Polski

Seniorki

Seniorzy

Luboń

 

  1.  

14.03

15.03

Puchar Polski

Juniorzy

Juniorki

Piła

 

  1.  

14.03

Otwarte Mistrzostwa Grudziądza w Judo Młodzików i Dzieci

Młodzik

Dzieci

Grudziądz

     GKS „Olimpia”

Grudziądz

  1.  

21.03

Otwarte Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Dzieci

i Młodzików w Judo

Młodzik

Dzieci

Bydgoszcz

BKS Judo Bydgoszcz

  1.  

28.03

Puchar Polski

Młodzik

Suchy Las

PZ Judo,

UKS Gimnazjon Suchy

  1.  

29.03

Puchar Polski

Juniorzy Mł.

Juniorki Mł.

Suchy Las

PZ Judo,

UKS Gimnazjon Suchy

  1.  

10.04

11.04

Mistrzostwa Polski

Juniorzy

Juniorki

Jastrzębie

 

  1.  

12.04

Drużynowe Mistrzostwa Polski

Juniorki

Juniorzy

Jastrzębie

 

  1.  

18.04

19.04

Puchar Polski (do OOM)

Juniorzy Mł.

Juniorki Mł.

Suchy Las

 

  1.  

24.04

25.04

Mistrzostwa Polski

Seniorów

Kielce

 

  1.  

26.04

DMP

Seniorów

Kielce

 

  1.  

25.04

Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików

w Judo im. Cz. Misiuka

Dzieci

Młodzicy

Elbląg

Truso Elbląg

  1.  

02.05

Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Jun. Mł.

Otwarte M. Torunia Młodzików i Dzieci

Juniorzy Mł.

Młodzicy

Dzieci

Toruń

TKSJ  Toruń

  1.  

05.05

06.05

Wojewódzkie Igrzyska

Młodzieży  Szkolnej,

Gimnazjada  Wojewódzka

Dzieci szkół

podstawowych

gimnazjalnych

Gdańsk

POZ Judo Gdańsk

  1.  

08.05

Mistrzostwa Polski

Młodzież

Kąty Wrocławskie

 

  1.  

09.05

DMP

Młodzież

Kąty Wrocławskie

 

  1.  

? 09.05

Turniej o puchar Burmistrza Żukowa

Dzieci

Żukowo

 

  1.  

09.05

Otwarte Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego w Judo Młodzików

Otwarte Mistrzostwa Szubina Judo Dzieci

Młodziczki Młodzicy

Dzieci

Szubin

Szubinianka Szubin

  1.  

16.05

ELIMINACJE Do OOM

Juniorki mł.

Juniorzy mł.

Jezierzyce

POZ Judo, UKS Piast Wrzeście

  1.  

23.05

OPP/ IV Międzynarodowe Mistrzostwa Łodzi

Młodzicy

Łódź

KS Gwardia Łódź

  1.  

23.05

IV Otwarte Mistrzostwa Żnina Dzieci w Judo

Młodzik

Dzieci

Żnin

UKS 5 Żnin

  1.  

25.05 27.05

Randori Miedzynarodowe

Juniorzy Mł.

Juniorzy

Łódź

OZ J Łódź

  1.  

30.05

OPP/ Zawody Międzynarodowe

Juniorzy Mł.

Juniorki Mł.

Opole

TS Gwardia Opole

  1.  

31.05

OPP/ Zawody Międzynarodowe

Juniorzy

Juniorki

Opole

TS Gwardia Opole

  1.  

01.06 03.06

Randori Miedzynarodowe

Juniorzy Mł.

Juniorzy

Opole

TS Gwardia Opole

  1.  

06.06  07.06

Puchar Europy  EJU

Juniorki Mł. Juniorzy Mł.

Bielsko-Biała

EJU, PZ Judo, Gw.B-Biała

  1.  

07.06

Turniej z okazji Dnia Dziecka

Dzieci

Gdańsk

AZS AWFiS

Gdańsk

  1.  

08.06 10.06

Randori Miedzynarodowe

Juniorzy Mł.

Juniorki Mł.

Bielsko - Biała

PZ Judo,

Gw.B-Biała

  1.  

13.06

Wakacyjny Festiwal Dzieci w Mini judo Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego

03-04, 05-06 Młodzicy

Toruń

UKS Kodokan Toruń

  1.  

18.06

19.06

OOM – Mistrzostwa Polski

Juniorki mł.

 

 

  1.  

20.06

21.06

OOM – Mistrzostwa Polski

Juniorzy mł.

 

 

  1.  

20.06

OPP/ XVIII Ogólnopolski Turniej judo pamięci L. E. Krauze

Młodzik/czkiDzieci

Dąbrowa

     UKS „Tori”

Dąbrowa

  1.  

10.07 17.07

Randori Miedzynarodowe

Juniorzy

Juniorki

Wrocław

PZ Ludo, Dolno Zw. Judo

  1.  

18.07  19.07

Puchar Europy  EJU

Juniorki Juniorzy

Wrocław

PZ Ludo, Dolno Zw. Judo

  1.  

20.07 23.07

Randori Miedzynarodowe

Juniorzy

Juniorki

Wrocław

PZ Ludo, Dolno Zw. Judo

  1.  

28.08

30.08

Technika / Randori

Juniorzy Mł.

Juniorki Mł.

Cetniewo

 

  1.  

05.09

OPP/ V Międzynarodowy Turniej

im. Tadeusza Naskręta

Juniorzy

Juniorki

Sochaczew

UKS Orkan Sochaczew

  1.  

05.09

MIĘDZYNARODOWE OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI PFS GWARDIA

Juniorzy Mł. Juniorki Ml.

Bydgoszcz

PTS Gwardia Bydgoszcz

  1.  

12.09

Otwarte Mistrzostwa Polski

Masters

Sobótka

Dolnośląski

Związek Judo

  1.  

19.09

Otwarte Mistrzostwa Olsztyna Młodzików

i Dzieci w Judo

Młodzicy

Dzieci

Olsztyn

TS Gwardia Olsztyn

  1.  

19.09

XII Międzynarodowy Turniej Judo

im. Z. Kwiatkowskiego

Młodzicy

Słupsk

TS judo

Gryf Słupsk

  1.  

26.09

OPP/ Warsaw Judo Open

Juniorzy mł.

Juniorki mł.

Warszawa

UKJ Ryś Warszawa

  1.  

27.09

OPP/ Warsaw Judo Open

Juniorzy

Juniorki

Warszawa

UKJ Ryś Warszawa

  1.  

27.09

OPP/ Warsaw Judo Open

Młodzicy

Warszawa

UKJ Ryś Warszawa

  1.  

28.09 29.10

Randori Miedzynarodowe

Juniorzy Mł.

Juniorzy

Warszawa

UKJ Ryś Warszawa

  1.  

03.10

04.10

Mistrzostwa Polski

Młodzik

Bochnia

 

  1.  

11.10

XVIII Drużynowy Turniej Dzieci w Judo

03-04

05-06

Gdynia

UKS „Galeon” Gdynia

  1.  

17.10

OPP  Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia

Juniorzy mł.

Juniorki mł

Wrocław

DZ Judo Wrocław

  1.  

18.10

OPP  Międzynarodowe Mistrzostwa Wrocławia

Juniorzy

Juniorki

Wrocław

DZ Judo Wrocław

  1.  

19.10 20.10

Technika / Randori

Juniorzy Mł.

Juniorzy

Wrocław

Dolnośląski

Związek Judo

  1.  

24.10

Międzywojewódzkie

Mistrzostwa Młodzików

Młodzik

Koszalin

 

  1.  

24.10

Open Gliwice

Seniorzy

Gliwice

 

  1.  

25.10

VI Memoriał im. Jigoro Kano

Jun/ka Mł Młodzik/czka

Luboń

Akademia Judo Poznań

  1.  

07.11

OPP/ Memoriał im. Józefa Wiśniewskiego

Juniorki mł.

Juniorzy mł.

Bytom

GKS Czarni Bytom

  1.  

07.11

Festiwal Judo Dzieci

Dzieci

Grudziądz

     GKS „Olimpia”

       Grudziądz

  1.  

09.11 11.11

Technika / Randori

Juniorzy Mł.

Juniorzy

Wrocław

GKS Czarni Bytom

  1.  

14.11

Drużynowe Mistrzostwa Polski

Juniorki mł.

Juniorzy mł.

Suchy Las

 

  1.  

14.11

XXIII Mistrzostwa Pomorza Dzieci

im. W. Sawickiego i S. Filipiaka

Dzieci

Gdynia

WKS Flota Gdynia

  1.  

21.11 22.11

OPP/ Baltic Cup

Młodziczki

Młodzicy

Gdynia

UKS Opty Gdynia

  1.  

21.11 22.11

OPP/ Baltic Cup

Juniorki Mł.

Juniorzy Mł.

Gdynia

UKS Opty Gdynia

  1.  

22.11

OPP/ Baltic Cup (Open)

Młodzież

Gdynia

UKS Opty Gdynia

  1.  

28.11

XXV Turniej Judo im. A. Reitera

Młodzicy  Dzieci

Gdańsk

UKS Conrad Gdańsk

  1.  

29.11

Drużynowy Puchar Polski (reprezentacje wojewódzkie)

Młodzicy

Kraków

 

  1.  

06.12

To My Gdańskie Lwy - Turniej Mikołajkowy

Dzieci

Gdańsk

AZS AWFiS

Gdańsk

  1.  

12.12

VIII Gwiazdkowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci

Młodzicy  Dzieci

Szubin

Szubinianka Szubin

W zawodach mogą uczestniczyć zawodnicy z Klubów/UKS posiadających licencje PZ Judo

Zawody Mistrzowskie

Zawody do rankingu PZJ

 

Opracował:  Tomasz Lisicki